• Wpisów: 378
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 15:21
  • Licznik odwiedzin: 37 599 / 2149 dni
 
shak
 
Postanowiłam, że dziś powiem coś na temat plotek krążących w internecie. Jest to temat dość burzliwy dla Shakifanów i hejterów, ale mam nadzieję, że nikogo nie urażę.
                                 "Shakira w drugiej ciąży?"
   Pojawiło się tysiące spekulacji (po występie Shakiry na mundialu), że nasza kochana Kolumbijka jest w ciąży. Oczywiście nie powinno nas to dziwić, bo media często robią jakąś aferę, ale zdaje mi się, że akurat w tym kryje się ziarno prawdy. Oczywiście paparazzi przyglądają się tylko mundialowi, ale ja od tego odeszłam. Szukałam wielu informacji, które będę wam mogła przedstawić i... Coś mam, od razu ostrzegam, że to mogą być tylko plotki itd., jednak muszę o tym napisać.

        A więc przechodzimy do spraw reporterów, czyli " kilka zdjęć - 100%-owy dowód na ciążę", wszyscy podkreślają, że Shakira ma zaokrąglony brzuszek. Zresztą sami oceńcie ;)

pobrane (2).jpg


Jak mówiłam, ja poszłam trochę dalej. Kolejnym faktem jest to, że Shakira odwołała trasę koncertową, a tak naprawdę przesunęła ją o dwa lata! Jest jednak pocieszenie, że płytę ma wydać w tym roku lub na początku nowego :d

Shakira w jednym z ostatnich wywiadów zapytana o ciążę odpowiedziała: "You never know", pol. Ty nigdy nie wiesz. W innym wywiadzie, powiedziała coś w tym stylu: Chcę mieć dużo dzieci. Nawet całą drużynę piłkarską!

Kolejny dowód to "czary grafików" przy teledysku Can't remember to forget you". Oczywiście było to tak dawno temu, ale w pewnym sensie jakiś dowód jest. Jak bliżej przyjrzycie się zdjęciu, zobaczycie, że przy retuszu brzuszka coś nie wyszło. Mianowicie firanka również weszła w kadr :d  

wpadka-shakiry-w-teledysku-cant-remember-to-forget-you-NEWS_MAIN-81800.jpg


I teraz taka informacja dla wszystkich fanów Shakiry:
Posłuchajcie! Wiem, że pewnie jesteście złe/źli  że nasza kochana Shakira ciągle przesuwa trasę koncertową. Ale pomyślcie ile radości jej daje Milan! Razem z Gerardem otaczają go ogromną troską, są świetną rodziną i jeśli oni podjeli taką decyzję, nie możemy się do tego wtrącać.  

images.jpeg


I coś do hejterów:
Rozumiem, że możecie nie lubić Shakiry, ale po co piszecie tak obrzydliwe kłamstwa na jej temat. Jak każda osoba zasługuje na szacunek!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego